Skambinkite mums 1814 dėl nuomos klausimų

DUK

MŪSŲ DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI Tai yra mūsų dažniausiai užduodami klausimai. Jauskitės laisvai ieškodami jums reikiamos informacijos jums.

Avesco Rent Lithuania, UAB

Įmonės kodas: 304777177
PVM kodas: LT100011623414
Pirklių g. 6-101, LT-02300 Vilnius
Luminor Bank AB Lietuvos filialas
SWIFT: AGBLLT2X
IBAN: LT452140030004094856

Susisiekite su mumis el. paštu [email protected] arba paskambinkite telefonu +370 694 27464 – mūsų komanda pasiruošusi jums padėti ir išspręsti šią problemą!

Net jei jau apmokėjote, užsakymą galite atšaukti (asmeninėje savo paskyros skiltyje). Suma bus automatiškai grąžinta į jūsų „Avesco Rent“ paskyrą. Šį kreditą galėsite panaudoti kito nuomos užsakymo metu. Jeigu norite, kad pinigus grąžintume į jūsų sąskaitą, susisiekite su mumis el. paštu [email protected]. Mūsų apskaitos komanda patvirtins, ar gali patenkinti jūsų prašymą.

Jei laisvos įrangos pasirinktu laikotarpiu nėra, telefono ženkliukas atsiras ten, kur įprastai yra kaina. Arba apmokėjimo metu, ties įranga matysite raudonos spalvos užrašą „SIŲSTI UŽKLAUSĄ“. Atskirą informaciją apie šią įrangą arba jos kainą atsiųsime mūsų darbo valandomis.

Jei kyla abejonių arba jei turite klausimų, susisiekite su mumis el. paštu [email protected] arba telefonu +370 611 35417 ir pasitikrinkite laisvus laikus arba rezervuokite įrangą – esame pasiruošę patenkinti jūsų poreikius! Arba galite užpildyti kontaktinę formą ir mes su jumis susisieksime kuo greičiau!

Taip, už šeštadienius ir sekmadienius reikės susimokėti, net jei savaitgaliais įrangos nenaudojate. Be abejo, tai galioja tik tuomet, jei nuomos laikotarpis apima keletą savaičių iš eilės.

„Avesco Rent“ mes skaičiuojame kalendorines, o ne darbo dienas – kai kurie klientai dirba savaitgaliais, tad norime jų darbą palengvinti.

Tačiau verslo klientai gali turėti specialią sutartį su „Avesco Rent“ dėl kainodaros, kurioje gali būti numatytas mokėjimas tik už darbo dienas. Norite tokią pasirašyti? Susisiekite su mumis el. paštu [email protected] arba telefonu +370 611 35417 ir ką nors sugalvosime!

Galimi du būdai! Galite užsisakyti vėlyvą grąžinimą (iki kitos dienos 08.15 val.) arba galite pratęsti savo sutartį dar kelioms dienoms. Tą padaryti galite avesco-rent.lt (savo paskyroje) arba susisiekę su mūsų padaliniu.

Jei turite daugiau klausimų apie vėlyvą grąžinimą, parašykite mums el. paštu [email protected] arba paskambinkite telefonu +370 611 35417 – viską paaiškinsime!

Savo užsakymą galite atšaukti prisijungdami prie savo avesco-rent.lt paskyros, el. paštu [email protected] arba telefonu +370 611 35417!

Netaikomas joks atšaukimo mokestis! Galite atšaukti (arba atidėti) savo nuomos sutartį nemokamai iki pat paskutinės dienos prieš prasidedant pirmajai nuomos dienai (iki padalinio darbo pabaigos).

Jei pirmą nuomos dieną neatvyksite pasiimti įrangos, mokestis bus taikomas tik už tą dieną. Dėkojame už jūsų supratingumą, kad įrangą tuomet galėsime išnuomoti kitiems klientams.

Į jūsų paskyrą grąžinsime atitinkamą sumą, kurią galėsite panaudoti kitam užsakymui (grąžinimai grynaisiais pinigais negalimi).

Jei nuomos sutartis dar nepasibaigė, lengvai galite pakeisti jos sąlygas savo avesco-rent.lt paskyroje. Prisijunkite prie savo paskyros ir pakeiskite savo sutartį pagal poreikį. Kaip paskutinę nuomos dieną galite pasirinkti bet kokią datą iš likusio nuomos laikotarpio (išskyrus tą pačią dieną).
Jei norite pakeisti darbų vykdymo vietą prieš atsiimdami įrangą, susisiekite su mumis el. paštu [email protected] arba telefonu +370 694 27464 ir mes tuo pasirūpinsime!

Susisiekite su mumis el. paštu [email protected] ar telefonu +370 694 27464 ir mes padėsime atlikti visus veiksmus bei atsakysime į visus klausimus. Jei esate netoliese, užsukite kavos ir mes supažindinsime jus su užsakymo procesu internetu.

Vadovaujamės filosofija, kad statybų pasaulio draugams kreditų prašyti nereikia!

Jei turite sukaupęs kreditą „Avesco Rent“ svetainėje, jokio depozito nereikia. Jei kredito neturite, pirmąjį nuomos užsakymą turėtumėte apmokėti iš anksto.

Jei turite savo įrangą, kurią norite naudoti su mūsiške, patariame pas mus užsukti prieš prasidedant nuomos laikotarpiui, kartu pasiimti savo įrangą ir patikrinti, ar ji tinka. Norime, kad jums pradedant darbus, neiškiltų jokių nesklandumų!

Tiesiog susisiekite su mumis el. paštu [email protected] arba telefonu +370 694 27464 – sutarsime tinkamą laiką, kada patikrinsime, ar jūsų įranga tinka mūsiškei!

„Avesco Rent“ yra nuomos įmonė, tačiau jei įrangą norite nusipirkti, susisiekite su mumis el. paštu [email protected] arba telefonu +370 694 27464 ir jūsų norą perduosime kolegoms iš pardavimų skyriaus, kurie jums pateiks pasiūlymą!

Jei nesate 100 % tikri, ar nuomotis, ar pirkti – „NUOMOK IR NUSIPIRK“ paslauga yra kaip tik jums, kadangi ji suteikia visišką lankstumą!

Jei jau nuomojatės įrangą iš „Avesco Rent“, siūlome galimybę ją išsipirkti. Daugiau informacijos rasite čia.

Taip, į įrangos nuomos kainą yra įtrauktas draudimas. Bazinio draudimo kaina vienai įrangos nuomos dienai yra 1 Eur. Draudimo sąskaita visada pateikiama 7 dienoms visus metus (banko šventinės dienos yra įskaičiuotos).

Žalos atveju, įranga yra taisoma pagal jos tipą ir modelį (frančizės ir apmokėjimo kainoraštį rasite čia.). Galite sumažinti galimus remonto kaštus į savo krepšelį įsidėdami papildomą draudimą. Siūlome bazinį, klasikinį ir „Best Buddy” draudimo lygius.

Daugiau išsamesnės informacijos rasite puslapyje „Nuomos sąlygos“.

Visa mūsų įranga išnuomojama švari ir į padalinį turi būti grąžinta tokios pačios būklės. Norėdami sutaupyti laiko, užsisakykite įrangos valymą iš anksto, kadangi taip dar ir sutaupysite pinigų – užsakant iš anksto įrangos valymo paslauga yra pigesnė! Jei įranga grąžinama apgadinta, neišvalyta arba labai purvina, taikomi valymo ir remonto mokesčiai. Jie taip pat taikomi, jei valymo paslauga buvo užsakyta iš anksto, tačiau įranga grąžinta itin purvina arba apgadinta.

Mūsų įranga išnuomojama pilnu baku ir turėtų būti grąžinta pilnu baku. Jei nepavyks to padaryti, padalinyje bus taikomas 2.40 + PVM  Eur/l mokestis, o visa suma priklausys nuo sunaudoto kiekio. Kuro užpylimą galite užsisakyti ir iš anksto (sutaupysite ir laiko, ir pinigų – užsakant iš anksto kuro kaina mažesnė)!

Susisiekite su mumis el. paštu [email protected] arba telefonu +370 611 35417 – patyrusi mūsų komanda ras sprendimą ir kuo greičiau jums atsakys!

Skubiu atveju, susisiekite su mumis el. paštu [email protected] arba telefonu +370 611 35417. Mes kuo greičiau jums atsakysime ir išgelbėsime jūsų projektą! Juk tam ir yra draugai!

Visa mūsų statybų įranga (ekskavatoriai, generatoriai ir kita įranga) yra ne senesnė nei 3 metų. Ją nuolat prižiūri mūsų specialistai, ji yra išvalyta ir paruošta naudoti ją atsiimant arba pristatant į jūsų statybvietę! Dirbkime kartu!

Deja, išnuomota įranga negali būti naudojama už Lietuvos ribų be išankstinio raštiško „Avesco Rent“ padalinio sutikimo.

Jei jums reikia mūsų įrangą naudoti užsienyje, susisiekite su mūsų komanda el. paštu [email protected] arba telefonu +370 694 27464 ir mes rasime sprendimą, kad galėtumėte tai padaryti!

Jei darbų vykdymo vieta yra Vilniaus teritorijoje, paprasčiausiai pridėkite pristatymą rezervuodami įrangą internetu. Bet kurioms kitoms paskirties vietoms Lietuvoje, susisiek su mumis el. paštu [email protected] arba telefonu +370 694 27464 – pasirūpinsime, kad jūsų užsakyta įranga jūsų darbų vykdymo vietą (kur ji bebūtų!) pasiektų laiku.

Be abejo! Užsakytą įrangą galime pristatyti tiesiai į jūsų darbų vykdymo vietą. Tokią galimybę galite pasirinkti užsakymo proceso metu arba susisiekę su Vilniaus padaliniu (jei darbų vykdymo vieta yra už Vilniaus ribų) telefonu +370 694 27464 arba el. paštu [email protected]. Tačiau įranga atsiimti ir grąžinti į padalinį galite ir savo transportu. Arba galite išsinuomoti vieną iš mūsų priekabų, jei reikia pervežti nedidelę įrangą ir įrankius.

Laukiame jūsų darbo dienomis nuo 08.00 iki 17.00 val.

Adresas:

Avesco Rent VILNIAUS padalinys

Saulės g. 1, Užubalių k., Avižieniai 14185 Vilniaus raj.

Avesco Rent KAUNO padalinys

Ateities pl. 28A, 52181, Kaunas

Avesco Rent KLAIPĖDOS padalinys

Mokyklos g. 33, 91260, Klaipėda

Ten mus rasite darbo dienomis (08.00–17.00 val.) – užsukite kavos! Mielai jus priimsime!

Adresas:

Avesco Rent VILNIAUS padalinys

Saulės g. 1, Užubalių k., Avižieniai 14185 Vilniaus raj.

Avesco Rent KAUNO padalinys

Ateities pl. 28A, 52181, Kaunas

Avesco Rent KLAIPĖDOS padalinys

Mokyklos g. 33, 91260, Klaipėda

Ten mus rasite darbo dienomis (08.00–17.00 val.) – užsukite kavos! Mielai jus priimsime!

Ekskavatoriai

 • Peržiūrėti Visus
 • Mini Ekskavatoriai
 • Vidutiniai Ekskavatoriai
 • Ratiniai Ekskavatoriai
 • Grąžtas
 • Hidraulinis plaktukas
 • Krautuvai

 • Peržiūrėti Visus
 • Krautuvų priedai
 • Teleskopiniai krautuvai
 • Damperiai
 • Fronatalinis krautuvas
 • Ekskavatorinis Krautuvas
 • Mini Krautuvas