Skambinkite mums 1814 dėl nuomos klausimų

Apie Mus

AVESCO RENT - DIRBKIME KARTU!

Mes žinome, kaip šiandien svarbu versle pasiekti greitų rezultatų ir visapusiškos kokybės. Per daug metų sukaupta patirtis padėjo mums sukurti pasaulinės klasės klientų aptarnavimą, padėsiantį jums bet kada prireikus!

Mes būsime jūsų bičiulis statybų pasaulyje ir padėsime įgyvendinti jūsų projektą kartu su mumis! Nuo pat projekto pradžios iki pabaigos būsime šalia ir atsakysime į visus jūsų klausimus bei pasirūpinsime, kad viskas klostytųsi pagal planą. Dirbkime kartu!

Neribotas įrangos rezervavimo laikas! Nesvarbu, kur esate ar kiek valandų, – avesco-rent.lt visada dirba ir visada yra pasiruošę. Mūsų statybų bičiuliai atsakys į jūsų klausimus įprastomis darbo valandomis.

Pasirinkite, kas jums labiausiai tinka. Skaidri kainodara, nėra paslėptų mokesčių ir vos kelias minutes trunkantis nuomos procesas, kad sutaupytumėte jūsų verslui tokio brangaus laiko. Galime užsakymą pristatyti į jūsų darbo vietą arba galite patys jį pasiimti – jūs sprendžiate, kas jums geriausia, o mes jums padedame. Įgyvendinkime jūsų projektą drauge!

Mūsų rezervavimo planuoklėje matysite kiekvieno įrenginio prieinamumą REALIU LAIKU.. Nereikia mums skambinti, pakartotinai tikrinti ar užsukti į mūsų filialą. Jūs gaunate tai, ką išsinuomojate internetu! Norime padėti jums sutaupyti brangaus laiko užimtomis darbo dienomis.

Naujas įrangos parkas. Žinome, kad norint, jog viskas klostytųsi sklandžiai, nereikia sukti galvos dėl to, ar įrenginys gerai veiks. Štai kodėl dauguma mūsų įrenginių yra naujesni nei 3 metų. Prieš joms vėl iškeliaujant pas klientus, mūsų grupėje ir mūsų ekspertai reguliariai atlieka jų priežiūros darbus norėdami įsitikinti, kad viskas gerai. Visgi visko gali pasitaikyti. Tad jei vis tiek iškils problema, pažadame atvykti į jūsų darbo vietą per 8 darbo valandas (nuo pirmadienio iki penktadienio) ir išsiaiškinti, kaip greitai jums padėti. Štai kam reikalingi statybų bičiuliai.

Kokybiškas ir geriausias įrangos parkas. Ar esate girdėję apie CAT? „Avesco Rent“ didžiuojasi būdama oficialiu prekių ženklo „Caterpillar“ ir jo statybinių įrenginių atstovu nuomai Lietuva. Kaip tikriausiai žinote, „Caterpillar“ yra pasaulyje pirmaujantis statybų ir kasybos įrangos, elektros generatorių ir kt. gamintojas. Tad jis sukurtas jūsų sėkmei. Tikriausiai girdėjote ir apie kitus aukščiausios klasės prekių ženklus, pvz., „Haulotte“ (keliamosios platformos), „Husqvarna“ (asfalto pjūklai) arba „Humbaur“ (priekabos) – mes jums siūlome platų kokybiškos įrangos asortimentą norėdami padėti kartu ir sklandžiai atlikti jūsų darbą!

Reikia patarimo? Skambinkite mums tel. +370 1814 arba parašykite laišką el. paštu [email protected]. Mūsų statybų bičiuliai yra pasiruošę padėti jums visais klausimais – nuo įrangos nuomos iki unikalaus sprendimo paieškos jūsų projektui, neatsižvelgiant į jo dydį.

Visa Lietuva. Mes esame ten, kur esate jūs! Nesvarbu, kur esate, pasirūpinsime, kad reikalinga įranga pasiektų jūsų darbo vietą, sritį, ūkį ar kitą projektą!

Mes tikime kava ir šokoladu! Pamirškite tą vandeningą kavą, kurią gerdavote nuomodamiesi mašiną. Susitikime mūsų šiuolaikiškame filiale, kur naujovės dera su sprendimais. Mes tikime, kad su kava viskas klostosi lengviau, todėl išgerkite puoduką su mumis. .:) O truputis šokolado irgi niekam nekenkia, tiesa?

Ekskavatoriai

 • Peržiūrėti Visus
 • Mini Ekskavatoriai
 • Vidutiniai Ekskavatoriai
 • Ratiniai Ekskavatoriai
 • Grąžtas
 • Hidraulinis plaktukas
 • Krautuvai

 • Peržiūrėti Visus
 • Krautuvų priedai
 • Teleskopiniai krautuvai
 • Damperiai
 • Fronatalinis krautuvas
 • Ekskavatorinis Krautuvas
 • Mini Krautuvas