Prisijunk prie komandos!

Prie Avesco Rent šeimos prisijungti LENGVA – brūkštelk mums elektroninį laišką! Mūsų ekspertų komanda tavęs JAU laukia – esam tikri, kad turėsite apie ką pasikalbėti ir ko vieni iš kitų pasimokyti. Mes tikime, kad raktas į sėkmę slypi KOMANDOJE: dirbti LENGVA, kai šalia yra pagelbėti ar patarti pasiruošę kolegos (juk dvi galvos geriau nei viena, tiesa?).

Turbūt girdėjai – Avesco Rent ruošiasi atidaryti naujus padalinius Kaune ir Klaipėdoje 2019-aisiais! Bet to be tavo pagalbos padaryti nepavyks. Todėl ieškome:


Nuomos koordinatoriaus KAUNE 

Tapk tuo, kuris PALENGVINS darbus Kauno klientams! Būsi Kauno padalinio galva – konsultuosi esamus ir potencialius klientus ir rasi jiems geriausią nuomos sprendimą bei užtikrinsi, kad viskas eitųsi LENGVAI – tiek klientams, tiek kolegoms padalinyje. 

Susidomėjai? Skaityk daugiau!


Mechaniko KAUNE
Niekas nesieina LENGVAI, jei mūsų įranga neveikia tinkamai. Todėl Kauno padaliniui ieškome žmogaus, kuris mūsų įrangą pažintų kaip savo penkis pirštus. Būsi dirbtuvių galva, o mūsų įrangos parkas bus tavo kabinetas! 

Susidomėjai? Skaityk daugiau! 


Nuomos koordinatoriaus KLAIPĖDOJE
Tapk tuo, kuris PALENGVINS darbus Klaipėdos klientams! Būsi Klaipėdos padalinio galva – konsultuosi esamus ir potencialius klientus ir rasi jiems geriausią nuomos sprendimą bei užtikrinsi, kad viskas eitųsi LENGVAI – tiek klientams, tiek kolegoms padalinyje. 

Susidomėjai? Skaityk daugiau!


Mechaniko KLAIPĖDOJE
Niekas nesieina LENGVAI, jei mūsų įranga neveikia tinkamai. Todėl Klaipėdos padaliniui ieškome žmogaus, kuris mūsų įrangą pažintų kaip savo penkis pirštus. Būsi dirbtuvių galva, o mūsų įrangos parkas bus tavo kabinetas! 

Susidomėjai? Skaityk daugiau!

24/7

avesco-rent.lt dirba visada!

Kitoks, LENGVAS būdas nuomotis

Išbandykite – jums patiks!

Kokybiška įranga.

Rinkitės iš pripažintų prekės ženklų!

Visoje Lietuvoje

Mes esame ten, kur jūs!