Elektros generatorius

Vilnius - Elektros generatorius
Nuomoti

Mūsų (ir jūsų!) versle energija – vienas svarbiausių elementų. 

SDMO 7.5 kVA generatorius tuo pasirūpins! Energija kur bebūtum ir kada beprireiktų – nuo privačių vakarėlių iki profesionalių sttybos darbų.

Šis, benzinu varomas, generatorius yra mažas ir kompaktiškas (tad jį lengva transportuoti), sunaudoja mažai kuro ir užtikrina jūsų saugumą – jei trūksta alyvos, jis automatiškai nustoja veikti ir apsaugo nuo perkrovų. Saugus darbas – lengvas darbas!

AVESCO RENT PATARIMAS: Pildami kurą generatorių išjunkite.


Šie įrengimai pasiekiami mūsų nuomos punkte!

* Į bazinę nuomos kainą neįeina pervežimo išlaidos, PAPILDOMO draudimo įmoka (BAZINIS draudimas įskaičiuotas), nusidėvėjimas, (jei nurodytas prie nuomojamos technikos aprašymo), taip pat, prireikus, ir dujų baliono užstatas, sunaudotos medžiagos ir valymas. Visos šios papildomos paslaugos gali būti užsakomos iš anksto. Trūkstant degalų, litras dyzelino kainuoja 1,80 EUR (be PVM), reikalingo valymo kaina priklauso nuo įrangos dydžio (smulkios įrangos valymas ― 40 eurų (+PVM), vidutinio dydžio įrangos – 80 eurų (+PVM), stambios įrangos – 160 eurų (+PVM), nebent VALYMO paslauga užsakoma iš anksto. Nuomos kaina už dieną skaičiuojama už 8 darbo valandas. Kompensacija už mažesnį valandų skaičių nėra numatyta.

24/7

avesco-rent.lt dirba visada!

Kitoks, LENGVAS būdas nuomotis

Išbandykite – jums patiks!

Kokybiška įranga.

Rinkitės iš pripažintų prekės ženklų!

Visoje Lietuvoje

Mes esame ten, kur jūs!