EKSKAVATORIAI

Vilnius - Ekskavatoriai
Nuomoti

Lengva dirbti su klasika!

Šie ekskavatoriai (nuo 1t iki 40 t) palengvins darbą, jei reikia:


  • Griauti
  • Iškasti ir perkelti gruntą
  • Kasti griovius (o gal naują baseiną?)

Sąrašas nesibaigiantis – tik tu nubrėži ribą, ką ši įranga gali daryti! Peržvlek priedus – galbūt tau reikia kasimo ar kito kaušo? O gal didelio (arba mažo) hidraulinio kūjo? O gal reikia kažko, kas darbą palengvintų dar labiau? Autokrautuvai ir teleskopiniai krautuvaipuikiai dera prie ekskavatorių – mes išbandėm!

JAU GREITAI: Lengvas transportavimas išsinuomavus priekabą (pavyzdžiui, mini ekskavatoriui)!

Arba pasirink pristatymą tiesiai į darbų vykdymo vietą (ši opcija atsiras paskutiniame užsakymo žingsnyje).

Lengva apie įrangą sužinoti daugiau! Spustelėk šalia įrangos esantį Informacijos mygtuką – atrasi visas technines specifikacijas!


Šie įrengimai pasiekiami mūsų nuomos punkte!

* Į bazinę nuomos kainą neįeina pervežimo išlaidos, PAPILDOMO draudimo įmoka (BAZINIS draudimas įskaičiuotas), nusidėvėjimas, (jei nurodytas prie nuomojamos technikos aprašymo), taip pat, prireikus, ir dujų baliono užstatas, sunaudotos medžiagos ir valymas. Visos šios papildomos paslaugos gali būti užsakomos iš anksto. Trūkstant degalų, litras dyzelino kainuoja 1,80 EUR (be PVM), reikalingo valymo kaina priklauso nuo įrangos dydžio (smulkios įrangos valymas ― 40 eurų (+PVM), vidutinio dydžio įrangos – 80 eurų (+PVM), stambios įrangos – 160 eurų (+PVM), nebent VALYMO paslauga užsakoma iš anksto. Nuomos kaina už dieną skaičiuojama už 8 darbo valandas. Kompensacija už mažesnį valandų skaičių nėra numatyta.

24/7

avesco-rent.lt dirba visada!

Kitoks, LENGVAS būdas nuomotis

Išbandykite – jums patiks!

Kokybiška įranga.

Rinkitės iš pripažintų prekės ženklų!

Visoje Lietuvoje

Mes esame ten, kur jūs!