Naujienos

Ieškoti pagal kategoriją

Svarbiausia – sveikata: „Avesco Rent“ darbas karantino metu
Atgal

Data 2020 m. kovo 17 d.
Šis laikotarpis neįprastas visiems, todėl visi kartu turime stengtis padėti vieni kitiems, kad galėtume įveikti kylančius iššūkius.

Nors šiandien ir išgyvename sunkius laikus, tačiau mes ir toliau esame atviri ir dirbame dėl jūsų. Mūsų veikla nestoja – darbo laikas nesikeičia, o kilus klausimams, kaip ir visada, galite mums skambinti 1814. Statybinės technikos ir įrangos užsakymai mūsų interneto svetainėje ir toliau yra prieinami visa parą – 24/7.

Tačiau siekiame, kad visi būtų saugūs ir laikytųsi visų prevencinių priemonių, galinčių sustabdyti viruso plitimą. Todėl norime informuoti apie pasikeitusias „Avesco Rent“ darbo taisykles, kurių laikysimės artimiausiu metu.

  • Registracija atliekama internetu. Išduodant ir grąžinant įrangą mes padarysime nuomojamos technikos nuotraukas ir atsiųsime jas jums kartu su dokumentais el. paštu. 
  • Informacija apie technikos raktus suteikiama telefonu. Prašome pateikti asmens arba įmonės, atsiimančios techniką, kontaktinę informaciją. Mes iš anksto susisieksime ir informuosime apie raktų atsiėmimą. 
  • Padaliniuose dirbs atsakingi darbuotojai. Mūsų darbuotojai maloniai prašo prieš atvykstant į padalinį pasiskambinti, kad galėtų jus informuoti apie tolesnius žingsnius, kurie leis išvengti žmonių srauto.  
  • Laikykimės saugaus 2 metrų atstumo. Jūsų pačių saugumui vengsime bet kokio fizinio kontakto ir laikysimės rekomenduojamo atstumo tarp darbuotojų ir klientų. 
  • Visi apmokėjimai padalinyje yra laikinai sustabdyti. Maloniai prašome susimokėti už paslaugas banko pavedimu ir atsiųsti mums mokėjimo kvitą. Taip pat internetu galite atlikti mokėjimą kreditine banko kortele.  
  • Laikykimės higienos normų. Grąžinus techniką į padalinį, mašinų kabinos ir prietaisai valdymui yra reguliariai dezinfekuojami. Mūsų nuomojama technika yra saugi ir visuomet paruošta naujam užsakymui.  

Šios priemonės mums padės užtikrinti jūsų vykdomų projektų tęstinumą. Mūsų tikslas – kad visi būtume saugūs ir sveiki!

Lengva, kai lengva!

Tavo „Avesco Rent“ komanda24/7

avesco-rent.lt dirba visada!

Kitoks, LENGVAS būdas nuomotis

Išbandykite – jums patiks!

Kokybiška įranga.

Rinkitės iš pripažintų prekės ženklų!

Visoje Lietuvoje

Mes esame ten, kur jūs!