ISTORIJA

30 metų patirtis – kad dirbti būtų lengviau


Šiandien Avesco Rent – oficialus Caterpillar statybinės technikos ir įrangos atstovas Baltijos šalyse. To siekėme 30 metų! Kelias nebuvo lengvas, tačiau mes labai stengėmės (ir vis dar stengiamės!), kad TAU būtų lengva išsinuomoti reikiamą įrangą – kur bebūtum ir kiek valandų berodytų laikrodis. Išsinuomoti reikiamą statybinę techniką ir įrangą dar niekada nebuvo taip lengva!

Viskas prasidėjo 1987 m., kai įkurta Outiloc – viena pirmųjų įrankių ir įrangos įmonių prancūziškai kalbančioje Šveicarijos dalyje. Po 30 metų, nepamirštant savo šveicariškų šaknų, šiandien savo veiklą vykdome ne tik Šveicarijoje, bet ir Lietuvoje bei Estijoje. Mūsų ekspertai Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Talino padaliniuose yra pasiruošę pagelbėti bet kokiu klausimu tiek telefonu, tiek elektroniniu paštu! O jei turite kiek daugiau laisvo laiko, susitikime!

Nenorime girtis, bet esame vieninteliai pasaulyje, galintys suteikti statybinės technikos ir įrangos nuomos paslaugą internetu nuo A iki Ž. Visuomet stengiamės būti žingsniu priekyje, keistis kartu su savo klientais ir išpildyti jų lūkesčius!

Šiandien turime 21 padalinį Šveicarijoje, 3 padalinius Lietuvoje ir visiškai naują padalinį Taline. Mūsų komanda – daugiau nei 150 profesionalų. Kiekvienas iš jų – mylimas ir vertinamas Avesco Rent šeimos narys. Tačiau mes – ambicinga kompanija (tą turbūt jau supratai :) ), kuri nori augti greitai. Kita stotelė – Latvija  2020-aisiais!

Mes tikime, kad lengva, kai lengva.

Lengva, kai darbuotojai turi patirties šiame versle.

Lengva dirbti su aukštos kokybės įranga.

Lengva, kai turi partnerį, kuriuo gali pasitikėti.

LENGVA, KAI LENGVA!


24/7

avesco-rent.lt dirba visada!

Kitoks, LENGVAS būdas nuomotis

Išbandykite – jums patiks!

Kokybiška įranga.

Rinkitės iš pripažintų prekės ženklų!

Visoje Lietuvoje

Mes esame ten, kur jūs!