D.U.K.

Ieškoti pagal kategoriją

Jokių depozitų – LENGVA!

Jei turi sukaupęs kreditą Avesco Rent, jokio depozito nereikia. Jei kredito neturi, apmokėjimas už pirmąją nuomos sutartį turėtų būti įvykdytas prieš jai prasidedant.

Lengva, kai lengva!


Rezervuoti įrangą internetu lengva, kai žinai kiekvieną žingsnį! Susisiek su mumis el. paštu (vilnius@avesco-rent.com) ar telefonu (+370 694 27464) ir mes mielai pagelbėsim rezervuoti įrangą.

Lengva, kai lengva!


LENGVI taškai virsta eurais, kai rezervuoji įrangą avesco-rent.lt(vienas taškas virsta 0,05 eur). Savo taškus gali panaudoti daliai sutarties sumos padengti. Daugiau informacijos – LENGVŲ taškų skiltyje.

Jei kažkas neveikia ar turi klausimų, susisiek el. paštu (vilnius@avesco-rent.com) arba telefonu (+370 694 27464) ir kartu viską išsiaiškinsim!

Lengva, kai lengva!


Jei nuomos sutartis dar nepasibaigė, lengvai gali pakeisti jos sąlygas avesco-rent.lt (savo paskyroje). Kaip paskutinę nuomos dieną gali pasirinkti bet kokią datą iš likusio nuomos laikotarpio (išskyrus tą pačią dieną).

Jei nori pakeisti darbų vykdymo vietą prieš atsiimdamas įrangą, susisiek su mumis el. paštu (vilnius@avesco-rent.com) arba telefonu (+370 694 27464) ir mes tuo pasirūpinsime!

Lengva, kai lengva!


Savo užsakymą gali atšaukti avesco-rent.lt (savo paskyroje), el. paštu (vilnius@avesco-rent.com) ar telefonu (+370 611 35417) – lengva!

Jokio atšaukimo mokesčio! Gali atšaukti (ar atidėti) savo nuomos sutartį nemokamai iki pat paskutinės dienos (padalinio darbo pabaigos).

Jei vėluosi atsiimti įrangos pirmą nuomos dieną (ar neatvyksi), mokestis bus taikomas tik už tą dieną. Į tavo paskyrą grąžinsime atitinkamą sumą, kurią galėsi panaudoti kitam užsakymui (grąžinimai grynaisiais pinigais negalimi).

Lengva, kai lengva!


Yra du LENGVI būdai! Gali užsisakyti vėlyvą grąžinimą (iki kitos dienos 08:15 ryte) arba gali pratęsti savo sutartį dar kelioms dienoms. Tą padaryti gali avesco-rent.lt(savo paskyroje) arba susisiekęs su mūsų padaliniu.

Jei turi daugiau klausimų apie vėlyvą grąžinimą, parašyk mums (vilnius@avesco-rent.com) arba skambtelk (+370 611 35417) – viską papasakosim!

Lengva, kai lengva!


Taip, už šeštadienius ir sekmadienius reikės susimokėti, net jei savaitgaliais įrangos nenaudojate. Be abejo, tai galioja tik tuomet, jei nuomos laikotarpis apima keletą savaičių iš eilės.

Avesco Rent mes skaičiuojame kalendorines, o ne darbo dienas – kai kurie klientai dirba savaitgaliais, tad norime jų darbą palengvinti.

Tačiau verslo klientai gali turėti LENGVOS kainos sutartį su Avesco Rent, kurioje gali būti numatytas mokėjimas tik už darbo dienas. Sudominom? Susisiek su mumis el. paštu (vilnius@avesco-rent.com) ar telefonu (+370 611 35417) ir ką nors sugalvosim!

Lengva, kai lengva!


Jei laisvos įrangos pasirinktu laikotarpiu nėra, telefono ženkliukas atsiras ten, kur įprastai yra kaina.

Susisiek su mumis el. paštu (vilnius@avesco-rent.com) ar telefonu (+370 611 35417) pasitikrinti laisvus laikus ar rezervuoti įrangą – esame pasiruošę išpildyti tavo lūkesčius!

Lengva, kai lengva!


24/7

avesco-rent.lt dirba visada!

Kitoks, LENGVAS būdas nuomotis

Išbandykite – jums patiks!

Kokybiška įranga.

Rinkitės iš pripažintų prekės ženklų!

Visoje Lietuvoje

Mes esame ten, kur jūs!