D.U.K.

Ieškoti pagal kategoriją

Visa mūsų įranga yra ne senesnė nei 3 metai ir paruošta naudoti ją atsiimant!

Lengva, kai lengva!


Susisiek su mumis el. paštu (vilnius@avesco-rent.com) ar telefonu (+370 611 35417) ir mes greitai ką nors sugalvosim!

Lengva, kai lengva!


Susisiek su mumis el. paštu (vilnius@avesco-rent.com) arba telefonu (+370 611 35417) – patyrusi mūsų komanda ras sprendimą su kuriuo pas tave grįš kuo greičiau!


Lengva, kai lengva!


Mūsų įranga išnuomojama pilnu baku ir turėtų būti grąžinta pilnu baku. Jei nepavyks, padalinyje taikomas 1,80 eur / l mokestis. Visa suma priklauso nuo sunaudoto kiekio. Kuro užpylimą gali užsisakyti ir iš anksto (sutaupysi ir laiko, ir pinigų – užsakant iš anksto kuro kaina žemesnė).

Lengva, kai lengva!


Visa mūsų įranga išnuomojama švari ir turi švari grįžti į padalinį. Kad sutaupytum laiko, užsisakyk įrangos valymą iš anksto – lengva! Be to, taip sutaupysi – įrangos valymo paslauga pigesnė užsakant iš anksto.

Jei įranga grąžinama apgadinta ar neišvalyta, taikomi valymo ir remonto mokesčiai. Jie taip pat galioja, jei valymo paslauga buvo užsakyta iš anksto, tačiau įranga grąžinta itin nešvari ar apgadinta.

Lengva, kai lengva!


Taip! Bazinis draudimas įtrauktas į įrangos nuomos kainą. Žalos atveju, įranga yra taisoma pagal jos tipą ir modelį (frančizės kainoraštis čia). Gali sumažinti galimus remonto kaštus pridėdamas papildomą draudimą į savo krepšelį.

Išsamesnė informacija Nuomos sąlygose.


Avesco Rent yra nuomos kompanija, tačiau jei įrangą norisi nusipirkti, susisiek su mumis el. paštu (vilnius@avesco-rent.com) ar telefonu (+370 694 27464) – tavo norą perduosime kolegoms iš Pardavimų skyriaus, kurie pas tave sugrįš su pasiūlymu!

Lengva, kai lengva!


Jei turi savo įrangą, kurią nori naudoti su mūsiške, patariame užsukti prieš prasidedant nuomos laikotarpiui, kartu pasiimti savo įrangą ir kartu patikrinti ar ji tinka. LENGVA reiškia jokių staigmenų, kai turi prasidėti darbas!

Tiesiog susisiek su mumis el. paštu (vilnius@avesco-rent.com) ar telefonu (+370 694 27464) – sutarsime tinkamą laiką!

Lengva, kai lengva!


24/7

avesco-rent.lt dirba visada!

Kitoks, LENGVAS būdas nuomotis

Išbandykite – jums patiks!

Kokybiška įranga.

Rinkitės iš pripažintų prekės ženklų!

Visoje Lietuvoje

Mes esame ten, kur jūs!