D.U.K.

Ieškoti pagal kategoriją

Už nuomą sumokėti lengva! Pasirink sau tinkamiausią mokėjimo būdą!

1. Mokėjimas banko pavedimu. Sumokėk internetu – užtruksi vos keletą minučių!

2. Mokėjimas padalinyje. Sumokėti galite ir atsiimdami įrangą Avesco Rent padalinyje (VISA, Mastercard ir debeto kortelėmis. Atsiskaitymas grynaisiais – jau greit!)

3. Mokėjimas LENGVAIS taškais. Dalį sutarties kainos padenk LENGVAIS taškais! 1 nuomai išleistas euras = 1 LENGVAS taškas. 1 LENGVAS taškas – 0,05 EUR atsiskaityti už būsimą sutartį. Daugiau informacijos apie LENGVUS taškus rasi čia.

4. Mokėjimas kredito kortele. Sumokėk internetu - tai greita, saugu ir LENGVA!

5. Mokėjimas kreditu. Apmokėk sutartį iš kredito, sukaupto avesco-rent.lt

6. Unikalus mokėjimo būdas – kaip ir tu! Nerandi sau tinkamo mokėjimo būdo? Susisiekime! Žinodami tavo lūkesčius galėsime pasiūlyti išskirtinį mokėjimo būdą! Brūkštelk vilnius@avesco-rent.com.


Lengva, kai lengva!


LENGVI taškai yra lojalumo taškai, kiekvieno iš jų vertė – 0,05 eur. LENGVAIS taškais gali padengti dalį savo sutarties kainos. LENGVI taškai galioja 12 mėnesių nuo pirmosios jų gavimo dienos. Daugiau informacijos – LENGVŲ taškų skiltyje.

Lengva, kai lengva!


Jei sąskaita neatsiranda tavo paskyroje ir jos negavai el. paštu, susisiek su mumis – viską sutvarkysim! Gali brūkštelėti mums laišką (vilnius@avesco-rent.com) arba paskambinti (+370 694 27464)

Lengva, kai lengva!


Susisiekime! Parašyk mums vilnius@avesco-rent.com arba skambtelk +370 694 27464 – mūsų komanda pasiruošusi tau padėti ir išspręsti šią problemą!

Lengva, kai lengva!


24/7

avesco-rent.lt dirba visada!

Kitoks, LENGVAS būdas nuomotis

Išbandykite – jums patiks!

Kokybiška įranga.

Rinkitės iš pripažintų prekės ženklų!

Visoje Lietuvoje

Mes esame ten, kur jūs!