PRISIJUNK IR LAIMĖK

*REGISTRUOKIS ČIA*

Mūsų galinga smulki technika!
Užsiregistruok arba išsinuomok įrangą ir laimėk!

Lengva galimybė laimėti CAT prizus ir nemokamą smulkios technikos nuomą!

Viskas, ką tereikia padaryti - užsiregistruoti tinklapyje arba mobilioje programėlėje ir susikurti nemokamą kliento paskyrą. Dalyvauti ir laimėti gali visi!

REGISTRUOKIS ČIA, o jeigu jau turi kliento paskyrą - atlik užsakymą ir tu taip pat turėsi galimybę laimėti CAT prizus bei nemokamą mini ekskavatorių arba krautuvų nuomą.

Mes žinome, kad kartais dirbti gali būti nelengva. Taip pat žinome, kad jaudintis dėl reikalingos technikos nuomos vertėtų mažiausiai – visas dėmesys turi būti skirtas tavo projektui!

Todėl pagrindinis Avesco Rent tikslas – padaryti tavo gyvenimą LENGVĄ. LENGVA nuomotis – LENGVA dirbti ir LENGVA rasti sprendimą, išsprendžiantį visas problemas.

Laimėti niekada nebuvo taip LENGVA!

Kodėl verta rinktis mus?

Įrangos rezervacija 24/7.

Nesvarbu, kur esi, ir kiek valandų rodo laikrodis, vos kelių mygtukų paspaudimu reikiamą įrangą gali išsinuomoti tinklapyje arba mobilioje programėlėje.


Kokybiška, patikima technika

Aukštos kokybės technikos įranga, atitinkanti jūsų poreikius! Jaunas įrangos parkas (< 3 metų) ir aukščiausios kokybės aptarnavimas užtikrina patikimus nuomos sprendimus.


Profesionalus aptarnavimas.

Mūsų ekspertai pasiruošę padėti – nuo statybinės technikos ir įrangos nuomos iki specialiai tavo projektui pritaikyto sprendimo. Kreipkitės darbo valandomis nuo pirmadienio iki penktadienio.


Patrauklios kainos.

Visos technikos, įrangos bei papildomų paslaugų kainos pateiktos realiu laiku, be jokių paslėptų mokesčių!


Kaip laimėti?


Užsiregistruok arba atlik užsakymą.

Viskas, ką jums tereikia padaryti - prisijungti prie mūsų svetainės vartotojų šeimos!

Užsiregistruok tinklapyje arba mobilioje programėlėje, susikurk nemokamą kliento paskyrą ir tu jau dalyvauji loterijoje!

Jau turi kliento paskyrą? Pateik užsakymą loterijos metu ir tu taip pat dalyvauji loterijoje.

Nesvarbu, ar esi mūsų ištikimas klientas, ar ką tik prisijungei prie mūsų šeimos – dalyvauti ir laimėti gali visi!

Prizai!


CAT dovanos ir nemokama smulkios technikos nuoma.

Iš visų vartotojų, loterijos metu (rugsėjo 30 - gruodžio 31.2020 dienomis) užsiregistravusių tinklapyje, atlikusių užsakymus arba pateikusių užklausas, atsitiktine tvarka kiekvienoje Baltijos šalyje išrinksime po 3 nugalėtojus, kurie laimės CAT prizus*. Tačiau tai dar ne viskas!

Užsiregistruok tinklapyje arba mobilioje programėlėje, susikurk nemokamą kliento paskyrą, atlik užsakymą arba pateik užklausą loterijos metu ir turėsi galimybę laimėti nemokamą Avesco Rent smulkios technikos nuomą**.

Dovanų kuponų vertė: 50 eur, 100 eur ir net 250 eur!

Dalyvauk jau dabar - laimėti dar niekada nebuvo taip LENGVA!

Mūsų galinga smulki technika!
Mes kuriame kitokį, naują ir LENGVĄ nuomos būdą!

Pastabos:

Nauji klientai: tik nauji klientai, susikūrę nemokamą paskyrą Avesco Rent tinklapyje avesco-rent.lt / avesco-rent.ee / avesco-rent.lv dalyvauja loterijoje.
Esami klientai: Tik užsakymai ir užklausos, kurios nėra atšauktos iki 31.12.2020 vidurnkačio dalyvauja loterijoje.

* Prizų iliustracijos ir kainos priklausys nuo jų prieinamumo ir gali skirtis nuo pateiktų pavyzdžių lankstinuko paveikslėliuose. Visi nemokamos nuomos dovanų kuponai galioja 6 mėnesius, t.y. nuo 2021 m. sausio 1 d. iki 2021 m. birželio 31 d, atsižvelgiant į tai, kokia technika yra laisva užsakymo metu. Laimėtojai išrenkami atsitiktine tvarka. Laimėti prizai negali būti mainomi, jiems nėra taikoma garantija. Prizai nėra keičiami į pinigus. Su laimėtojais susisieksime asmeniškai. Jei per 2 dienas nuo loterijos laimėtojų paskelbimo nepavyksta susisiekti su laimėtoju, pasiliekame teisę perduoti prizą kitam atsitiktine tvarka pasirinktam laimėtojui.

**Smulkios technikos nuomos dovanų kuponai galios mini ekskavatoriams (1-8 tonos) ir mini krautuvams.