VEIKLOS SRITYS

STATYBOS DARBAI


Dirbant statybų sektoriuje niekada nežinai, kokie iššūkiai laukia. Ir mus tai žavi! Netikėtumai nebaisūs, kai esi pasiruošęs juos įveikti. O tą padaryti LENGVA su Avesco Rent!

Kad ir kas nutiktų, mes pasiruošę padėti! Aukštos kokybės statybinė technika ir įranga bei platus priedų pasirinkimas – įvardyk iššūkį ir mes jį įveiksime kartu!


CIVILINĖ INŽINERIJA


Miestai, kuriuose gyvename, nuolat keičiasi – kai kurias vietas reikia pataisyti, o kai kurias – paruošti naujiems projektas. Kad ir kokia užduotis lauktų – griovimas, žemės darbai, inžineriniai statiniai ar darbai po žeme – su Avesco Rent statybine technika ir įranga viskas vyks sklandžiai!

Mes žinome, su kuo susiduri – juk šiame versle esame per 30 metų – ir esame tikri, kad kartu rasime tinkamiausią sprendimą. Mes tikime, kad dirbti gali būti LENGVA, kai darbas produktyvus ir ekonomiškas, todėl esame pasirengę tai pasiūlyti!


RENGINIAI


Renginiai kaip snaigės – vienodų nebūna! Dažnai jie gali sukelti daug streso ir iššūkių – patikėk, mes žinom. Leisk palengvinti tavo darbą (juk ir taip turi kuo rūpintis) – mūsų tvarkymo ir kėlimo įranga visuomet pasiruošusi padėti tau ir tavo renginiui sužibėti!


PRAMONĖ IR PASLAUGŲ SRITIS


Pramonės sektoriuje gali nutikti visko. Tačiau nepertraukiamą darbą vis tiek reikia užtikrinti. Dažnai iššūkiai būna vienkartiniai (kitą dieną susiduri su visiškai nauja problema), tad nuomos sprendimai naudingi ir tau, ir tavo įmonei. Mūsų ekspertai LENGVAI padės rasti ir pasirinkti tai, ko reikia – turime platų mini ekskavatorių, tvarkymo ir kėlimo įrangos asortimentą. Mes žinome, kad iššūkiai įvairiose srityse skiriasi – mūsų komanda pažįsta tavo verslą, todėl tik tau pritaikytą sprendimą rasime greitai ir LENGVAI!


ŽĖMĖS ŪKIS


Jei darbuojiesi žemės ūkio srityje, puikiai žinai, kas yra sunkus darbas ir koks brangus yra tavo laikas – todėl efektyvios pagalbos tau prireikia kasdien. Statybinė technika ir įranga, kurią siūlome nuomotis, gali būti būtent tas sprendimas, kurio reikia, kad tavo gyvenimas taptų LEGVESNIU. Siūlome platų įrangos pasirinkimą – kokį iššūkį besugalvotum, užduotį su tinkama įranga atlikti LENGVA!


24/7

avesco-rent.lt dirba visada!

Kitoks, LENGVAS būdas nuomotis

Išbandykite – jums patiks!

Kokybiška įranga.

Rinkitės iš pripažintų prekės ženklų!

Visoje Lietuvoje

Mes esame ten, kur jūs!