Teisinė informacija
Šis tinklapis priklauso Avesco Rent Lithuania, UAB, juridinio asmens kodas: 304777177, registruotos buveinės adresas Pirklių str. 6-101, Vilnius, Lietuva.

Autorių teisių ir prekės ženklo nuosavybės teisės

Avesco Rent Lithuania turi šios svetainės nuosavybės teises. Visos intelektinės nuosavybės teisės šioje svetainėje yra teisėtai saugomos, todėl svetainės naudotojo prieiga ar naudojimas neturėtų būti jokiu būdu vertinamas kaip suteikiantis bet kokią licenciją ar teisę į bet kokį turtą.

© „Caterpillar“ 2021 m. Visos teisės saugomos. CAT, CATERPILLAR, LET’S DO THE WORK, atitinkami jų logotipai, „Caterpillar Corporate Yellow“, „Power Edge“ ir „Cat Modern Hex“ apipavidalinimas, taip pat čia naudojami įmonės ir produkto identitetai yra „Caterpillar“ prekių ženklai, kurių negalima naudoti be leidimo.

Atsakomybė

Avesco Rent Lithuania neprisiima jokios atsakomybės, kuri gali kilti dėl jūsų naudojimosi tinklalapiu ar jo turiniu.

Mes pasiliekame teisę keisti techninę produktų informaciją ir dėl to galimi neatitikimai atvaizduojamoje informacijoje. Produktai gali nebūtinai būti tokie, kokie jie atvaizduoti nuotraukose. Nors Avesco Rent Lithuania itin rūpinasi svetainės turinio tikslumu, mes neprisiimame jokios atsakomybės dėl turinio tikslumo ir / arba pateikiamos informacijos užbaigtumo. Turinys bei informacija apie produktus gali būti pakeistas bet kuriuo metu be išankstinio pranešimo.

Avesco Rent Lithuania svetainėje gali būti nuorodos ir nukreipimai trečiųjų šalių interneto svetaines. Susijusios svetainės nėra kontroliuojamos ar kitaip veikiamos Avesco Rent Lithuania, todėl Avesco Rent Lithuania negali būti atsakinga už bet kokios susijusios svetainės turinį ar nuorodą, esančią susietoje svetainėje.


24/7

avesco-rent.lt dirba visada!

Kitoks, LENGVAS būdas nuomotis

Išbandykite – jums patiks!

Kokybiška įranga.

Rinkitės iš pripažintų prekės ženklų!

Visoje Lietuvoje

Mes esame ten, kur jūs!