Papildomos paslaugos


KURO UŽPYLIMAS

Mes žinom, koks brangus tavo laikas. Savo statybinę techniką ir įrangą išnuomojame pilnu baku – tokia ji turėtų pas mus ir sugrįžti. Tačiau nėra ko jaudintis! Užsakydamas pasirink Kuro užpylimo paslaugą ir pamiršk tą o, ne, kai reikia ieškoti degalinės! Taip sutaupysi ne tik laiko, bet ir pinigų – 1 l kuro kaina žemesnė užsakant iš anksto! LENGVA, tiesa?

Kuro užpylimo paslaugos kaina priklauso nuo įrangos. Peržvelk kainoraštį čia.
VĖLYVAS GRĄŽINIMAS

Kartais reikia padirbėti ilgiau, o kai kuriuos darbus atlikti galima tik anksti ryte. Tavo darbo valandos skiriasi nuo mūsiškių? Nieko tokio! Vėlyvo grąžinimo paslauga leidžia grąžinti statybinę techniką ir įrangą be streso – taip, kaip ir turėtų būti! Užsakyk rezervuodamas įrangą ir džiaukis vėlavimo privilegijomis!

Vėlyvo grąžinimo kainos priklauso nuo įrangos dydžio. Peržvelk kainoraštį čia.
VALYMO PASLAUGA

Tau gali nepatikti plauti, mes suprantam. Ypač jei tai po savaitės darbo purvina įranga. Geros naujienos – gali ir neplauti! Užsisakyk standartinį valymą rezervuodamas įrangą ir nuveik ką nors smagaus vietoje plovimo! Tai sutaupo ir laiko (nereikia ieškoti artimiausios plovyklos), ir pinigų (užsakant iš anksto valymo mokestis mažesnis) – LENGVA!

Standartinio valymo kainos priklauso nuo įrangos dydžio. Peržvelk kainoraštį čia.
PAPILDOMAS DRAUDIMAS

Atsarga gėdos nedaro! Visi žinom, koks svarbus gali būti draudimas mūsų versle – todėl bazinis draudimas įtrauktas į visos Avesco Rent statybinės technikos ir įrangos nuomos kainą. Tačiau per daug saugu negali būti, tiesa? Išvenk neplanuotų išlaidų su papildomo draudimo paslauga, kuri ženkliai sumažina draudimo mokestį (jei žala išties DIDELĖ ir bazinis draudimas jos nepadengia). Keli mygtuko paspaudimai papildomam draudimui gali labai PALENGVINTI gyvenimą!

Papildomo draudimo kainos priklauso nuo įrangos. Peržvelk kainoraštį čia.


24/7

avesco-rent.lt dirba visada!

Kitoks, LENGVAS būdas nuomotis

Išbandykite – jums patiks!

Kokybiška įranga.

Rinkitės iš pripažintų prekės ženklų!

Visoje Lietuvoje

Mes esame ten, kur jūs!