APIE MUS

Mes žinome, kad kartais dirbti gali būti nelengva. Taip pat žinome, kad jaudintis dėl reikalingos technikos nuomos vertėtų mažiausiai – visas dėmesys turi būti skirtas tavo projektui!


Todėl pagrindinis Avesco Rent tikslas – padaryti tavo gyvenimą LENGVĄ. LENGVA nuomotis – LENGVA dirbti ir LENGVA rasti sprendimą, išsprendžiantį visas problemas. Štai kaip LENGVAI veikia Avesco Rent:Rezervuok įrangą 24/7. Nesvarbu, kur esi, ir kiek valandų rodo laikrodis – avesco-rent.lt visuomet atidaryta ir pasiruošusi pasiūlyti tau geriausią nuomos sprendimą.Rinkis, ko reikia tau. Skaidri kainodara, jokių paslėptų mokesčių ir vos kelias minutes trunkantis nuomos procesas – tavo laiką taupome tam, kad galėtum jį skirti darbui. Jei reikia, statybinę techniką ir įrangą galime pristatyti į darbų vykdymo vietą arba ją gali atsiimti pats. Tu geriausiai žinai, ko tau reikia – mes esame tam, kad padėtume. Išsinuomok iškart. Jei statybinė technika ir įranga matoma puslapyje, tai reiškia, kad ją išsinuomoti gali DABAR – nereikia skambinti ar atvykti į padalinį, kad pasitikrintum. LENGVA, tiesa?Jaunas įrangos parkas. Kai nereikia rūpintis statybinės technikos ir įrangos patikimumu, viskas sekasi LENGVAI. Todėl dauguma mūsų nuomojamos įrangos darbavosi ne ilgiau nei 3 metus. Be to, visą įrangą prieš grąžindami ją į įrangos parką apžiūrime, todėl esame įsitikinę, kad tavo darbai vyks sklandžiai. Tačiau nutinka visko. Tad įrangai sugedus pažadame per 8 darbo valandas atvykti į darbų vykdymo vietą ir pasiūlyti problemos sprendimą.Kokybiški ir patikimi gamintojai. Ar esi girdėjęs apie CAT? Avesco Rent – oficialus Caterpillar statybinės įrangos nuomos atstovas Lietuvoje. Todėl mūsų parkas geltonuoja iš tolo :) . Turbūt esi girdėjęs ir apie kitus pripažintus prekių ženklus – Haulotte kėlimo platformos,  Husqvarna pjovimo mašinos, Kaeser generatoriai ir kompresoriai ir Humbaur priekabos – Avesco Rent nuomoja juos visus!Reikia patarimo? Skambink 1814 arba rašyk pagalba@avesco-rent.com.

Mūsų ekspertai pasiruošę padėti – nuo statybinės technikos ir įrangos nuomos iki specialiai tavo projektui (nesvarbu, mažas jis ar didelis) pritaikyto sprendimo.Nuoma visoje Lietuvoje. Mes esame ten, kur jūs! Nesvarbu, kuriame Lietuvos kampelyje tavo projektas – reikiamą statybinę techniką ir įrangą pristatysime bet kur!Mes tikime kava ir šokoladu. Pamiršk prastą kavą, kurią gerdavai nuomodamasis įrangą. Mes tikime, kad su skania kava viskas kur kas lengviau – tad išgerkim puodelį drauge :) . O šiek tiek šokolado taip pat nepakenks, tiesa?


Avesco Rent – kitoks, LENGVAS būdas nuomotis! Išbandyk!


24/7

avesco-rent.lt dirba visada!

Kitoks, LENGVAS būdas nuomotis

Išbandykite – jums patiks!

Kokybiška įranga.

Rinkitės iš pripažintų prekės ženklų!

Visoje Lietuvoje

Mes esame ten, kur jūs!